ДОПОМОГА ПО ЧАСТКОВОМУ БЕЗРОБІТТЮ

Дата: 31.03.2020 16:26

30 березня 2020 року прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв‘язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (проект №3275 від 29.03.2020).

Законом передбачається вдосконалення правових відносин у багатьох сферах життєдіяльності, які зазнали змін у зв’язку із поширенням коронавірусу COVID-19.

Цими змінами, зокрема, удосконалються загальні підходи до надання допомоги по частковому безробіттю та запроваджено окремо допомогу по частковому безробіттю на період здійснення заходів щодо запобігання виникнення та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) для МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ.

Контактний телефон для довідок: 05396524887 відділ взаємодії з роботодавцями Глобинської районної філії Полтавського ОЦЗ

Читайте більше корисної та цікавої інформації на https://pol.dcz.gov.ua/