A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Із засідання оперативного штабу з протидії поширення коронавірусу

Дата: 03.04.2020 08:57
Кількість переглядів: 939

На засіданні оперативного штабу з протидії поширення коронавірусу СOVID-19, яке відбулося 1 квітня 2020 року у залі засідань Глобинської міської ради скасовано заборону на час карантину діяльності в місті Глобине ринків  по вулиці Центральна та провулку Технічний.  Відтепер ринки будуть функціонувати, але торгівля дозволена лише насінням та садивним матеріалом, кормами для тварин, пестицидами та агрохімікатами і тільки у разі дотримання відповідних умов.

 

Адже незважаючи на карантин та надзвичайну ситуацію, посівна кампанія на території громади вже розпочалася і чекати закінчення карантину не може. Тож задля сприяння проведенню весняно-польових робіт рішенням оперативного штабу, відповідно до Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30.03.2020 №5 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях торгівлі» таки дозволено  функціонування ринків у місті Глобине, але лише за умови дотримання чітко визначених умов, які передбачені Постановою, а саме:

  • зареєстрований оператор ринку харчових продуктів;
  • знаходження на ринку не більше 1 відвідувача на 20 м2  торгівельної площі;
  • забезпечення дотримання відстані між покупцями в чергах не менш ніж 1,5 м;
  • забезпечення персоналу та покупців засобами індивідуального захисту, дотримання протиепідемічних заходів;
  • для ринків вихідного дня відстань між місцями торгівлі повинна становити не 5 менш ніж  3 м).

Для врегулювання питання функціонування ринку вихідного дня у місті Глобине по провулку Технічний міський голова Станіслав Джусь доручив КП «Глобинське» організувати роботи з розмітки території ринку для забезпечення дотримання продавцями встановленої дистанції між місцями торгівлі. Забезпечення ж організації роботи ринку по вул. Центральна міста Глобине покладається на власників ринку. Зокрема наголошено на відповідальності саме продавців, які здійснюють торгівлю, щодо дотримання безпечної дистанції покупців у черзі та використання ними індивідуальних засобів захисту.

 

Окрім того міський голова доручив посилити контроль за дотриманням встановлених обмежувальних заходів населенням громади та об’єктами господарювання. Зокрема наголосив на відповідальності власників торгівельних закладів за недотримання порядку допуску людей до торгівельних закладів, яким дозволена торгівля  на період карантину. Посилити контроль за обмеженням доступу населення до ігрових та спортивних майданчиків, продовжувати проведення дезінфекційних заходів громадського транспорту та зупинок, а також наголосив на необхідності у разі виявлення фактів захворювання громадян проводити локальну обробку дезінфікуючими засобами місць проживання хворих та прилеглої території.

 

У ході засідання розглянуто і низку інших організаційних питань щодо запобігання поширення небезпечної коронавірусної інфекції на території Глобинської громади.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень