Влада та бізнес об’єднують свої зусилля в підтримці вразливих категорій населення

Дата: 03.04.2020 16:54

Міністерство соціальної політики за ініціативи Національної мережі продуктових магазинів АТБ розпочало реалізацію соціального проекту  із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами у період карантину, оголошеного у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19. Так, 3 квітня територіальний центр соціального обслуговування Глобинської райдержадміністрації отримав перші 146 продуктових наборів. За підтримки Глобинської ОТГ та Глобинської райдержадміністрації їх вже доставлено за місцем проживання одиноким особам: віком понад 80 років, громадянам похилого віку, які потребують догляду (підопічні відділення соціальної допомоги вдома територіального центру), та особам з інвалідністю І групи  міста Глобине.

Така допомога буде надаватися і надалі в межах Глобинської громади та  населених пунктів Глобинського  району. Адже в реаліях сьогодення цим категоріям населення життєво необхідна будь-яка допомога, підтримка і турбота.