Соціальні працівники Глобинщини продовжують доставку продуктових наборів

Дата: 06.04.2020 09:47

Національна мережа продуктових магазинів АТБ виділила  44,1 тис. продуктових наборів для Полтавської області, з них понад 3000 тис. для  Глобинського району.

Продуктовими наборами  будуть забезпечені одинокі громадяни та особи з інвалідністю (І групи), які обслуговуються територіальним центром,  одинокі  та  одиноко проживаючі громадяни, яким понад 80 років.

Продуктові набори будуть доставлені за місцем проживання громадян соціальними робітниками в період з 3 по 23 квітня.

Нагадуємо, що доставка цих наборів за місцем проживання жителям громади розпочалася 3 квітня, коли було доставлено 146 перших наборів. Протягом суботи та неділі (4-5 квітня) доставлено ще близько 300 продуктових наборів за місцем призначення. Робота  у даному напрямку продовжується. Тим, хто ще не отримав такого набору, але належить до зазначених категорій населення, обовязково його отримає у встановлений термін.

Координацію роботи територіальних центрів щодо забезпечення продуктовими наборами здійснює Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.