Молодь обирає бізнес. Створи свій бренд

Дата: 06.05.2020 16:17

Комунальна установа «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради спільно з інформаційним центром «Вікно в Америку» оголошує набір учасників он-лайн навчання «Молодь обирає бізнес. Створи свій бренд». Курс – безкоштовний.

Он-лайн навчання реалізується з метою залучення молоді до підприємницької діяльності, організація зайнятості молоді шляхом відкриття власних справ.

Цінним для молоді є те, що навчання проведе власниця успішного брендингового агентства «ESFI» Наталія Латиш (м.Полава). ЇЇ завдання - дати цінні поради та поділитися досвідом, що дозволить учасникам у подальшому уникнути тих фатальних помилок, що найчастіше руйнують молодий бізнес на початкових етапах його розвитку.

Термін навчання: 15.05.20 – 03.06.2020 (щосереди та щоп’ятниці о 18.00).

Обов’язкова реєстрація учасників до 13.05.2020  за посиланням https://cutt.ly/QyhBaYC

Навчання буде проводитися на платформі ZOOM у формі 6-ти вебінарів.

Кількість учасників – до 100 людей.

Кожне заняття буде супроводжуватися обговоренням та домашнім завданням.

Теми за якими проходитиме навчання в Школі:

• Місії та цінності бренду.
  • Дослідження ринку та ЦА.
  • Створення, позиціонування і УТП бренду.
  • Створення айдентики бренду. Брендбук.
  • Розробка стратегії просування бренду:онлайн/офлайн. Формування відділу продажу.
  • Функції власника бізнесу. Командоутворення.

За детальною інформацією про навчання звертайтеся за телефоном куратора проекту Ілони Вовк – 099 32 29 849 або на електронну пошту poltomcp@ukr.net.