Медичні сестри Глобинщини! Від імені всієї Глобинської громади щиро вітаємо вас із Міжнародним днем медичної сестри!

Дата: 12.05.2020 08:15

Фото без описуНизький уклін вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину, за її життя і здоров’я, особливо в реаліях сьогодення, коли COVID-19 поділив людство на медиків і пацієнтів, і саме ви опинилися на передовій, попри всі ризики для себе, рятуючи людей від підступної недуги.

Бажаю вам доброго здоров'я, великого людського щастя, добробуту вашим родинам, мирного неба, гідної оплати праці, професійних успіхів і людської шани. Нехай віра і оптимізм завжди залишаються з вами! Щиро вірю, що ви готові зробити все, аби всі ті страшні прогнози щодо поширення коронавірусу не стали реальністю!

Дякуємо вам за вашу невтомну працю!

З повагою та вдячністю,

Глобинський міський голова                          Станіслав Джусь