Вітаємо з Днем вишиванки!

Дата: 21.05.2020 15:04

Цьогоріч День вишиванки  святкують 21 травняЦе відносно нове, самобутнє, різнобарвне та світле народне свято, яке відзначається щороку у третій четвер травня. Воно покликане  зберігати народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

В українському національному одязі відображено його магічну сутність. Вишиванка – це не лише одяг, і не тільки символ. Це  сильний оберіг від усіляких негараздів. Особливо коли сорочка вишита люблячими руками мами, бабусі, коханої або й просто доброї людини. Бо у кожній вишиванці вкладалася частинка душі тієї жінки, хто її вишивав. Тому це не просто одяг, а символ любові та єдності волелюбного українського народу.

У цей день працівники виконавчого комітету Глобинської міської ради долучились до свята, одягнувши вишиванки.