Оперативна інформація щодо стану захворюваності на гострі респіраторні інфекції на території Глобинського району

Дата: 22.05.2020 15:51

Станом на 22 травня 2020 року

За інформацією Глобинського районного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «ПОЛЦ МОЗ України»:

• Виявлених осіб з підозрою на COVID-19  – 0
  • Відібраних проб для ПЛР тестування –  0 (за минулу добу)
  • 21.05.2020 року надійшло три  результати ПЛР: негативні (один із них повторний/

Одночасно повідомляємо,що Глобинський районний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень ДУ «ПОЛЦ МОЗ України» інформує про те, що показники стабільно знаходяться на неепідемічному рівні та про припинення рутинного епіднагляду за грипом та ГРВІ (закінчився 20 тиждень року).

За інформацією Комунального некомерційного підприємтсва «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі»   на території Глобинської громади:

• 4 особи перебуває на самоізоляції.