Підведено підсумки онлайн-фотоконкурсу «Щасливе дитинство – країна казкова»

Дата: 01.06.2020 15:02

Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, підведено підсумки онлайн-фотоконкурсу «Щасливе дитинство – країна казкова».

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Тому не тільки жителі Глобинської громади виявили бажання розмістити фото, колажі, відео своїх діток, які відображають щасливі моменти дитинства.

Понад 300 активних учасників долучилися до конкурсу. Приємно бачити щасливих, усміхнених дітей на всіх світлинах.

Дитинство - щаслива пора. Це безтурботний час, коли ми пізнаємо світ з допомогою батьків, учителів, друзів. Це незабутня пора, пора мрій, щирої радості і дорослішання.

Дякуємо всім учасникам групи «Щасливе дитинство – країна казкова», які голосували, коментували, поширювали дитячі світлини!

За результатами вашого голосування визначено переможців:

І місце - Чуб Єгор, 7 років;

ІІ місце – Свиренко Аріша, 2 роки;

ІІІ місце – Губенко Данило, 5 років.

Вітаємо всіх з Міжнародним днем захисту дітей!

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

І місце - Чуб Єгор, 7 років

ІІ місце – Свиренко Аріша, 2 роки