Родини, які потебують підтримки, отримали допомогу до Дня захисту дітей

Дата: 01.06.2020 16:03

День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

Особливо в цей день не можна залишити без уваги тих, хто найбільше цього потребує. Особливо в умовах карантину така турбота та підтримка в першу чергу, необхідна родинам та дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Адже вони, як ніхто, потребують особливої соціальної уваги та допомоги.

Тож, до Міжнародного дня захисту дітей, з ініціативи Глобинського міського голови Станіслава Джуся, за підтримки мережі супермаркетів «Маркетопт» міста Глобине та приватного підприємця Ніни Володимирівни Коваленко сьогодні 13 сімей, в яких виховується 31 дитина вже отримали святкові продуктові набори.

Очільник громади щиро дякує благодійникам за допомогу та підтримку, всіх діток громади вітає зі святом та бажає, аби кожна дитина була зігріта увагою, любов'ю і турботою.