Повідомлення про початок процедури громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення генерального плану міста Глобине

Дата: 01.06.2020 16:52

Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», на виконання рішення тридцять п’ятої сесії першого скликання № 357 від 22.05.2018 року «Про оновлення та внесення змін до генерального плану міста Глобине Полтавської області затвердженого рішенням п’ятнадцятої сесії першого скликання Глобинської міської ради №50 від 21.02.2012 року», виконавчий комітет Глобинської міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення генерального плану міста Глобине.

Метою оновлення та внесення змін до генерального плану м. Глобине є:

– приведення існуючої містобудівної документації у відповідність до вимог діючих нормативно-правових актів;

– актуалізація картографо-геодезичної основи;

– усунення неточностей чинного генерального плану;

– перегляд положень генерального плану у частині перспективної забудови територій, меж вулиць, доріг, функціональних призначень територій;

– розроблення плану зонування території міста;

– розроблення схем інженерно-технічних заходів цивільного захисту на мирний та особливий періоди.

Для перегляду техніко-економічних показників та графічних матеріалів, що відображають зміст проекту генерального плану, перейдіть за посиланням https://globynska-gromada.gov.ua/proekt-novogo-generalnogo-planu-m-globine-16-53-05-01-06-2020/

Замовник розроблення генерального плану – виконавчий комітет Глобинської міської ради.

Розробник генерального плану – Державне підприємство «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування», м. Київ.

Посадова особа виконавчого комітету Глобинської міської ради відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – заступник Глобинського міського голови Артюшенко О.І.

Пропозиції громадськості приймаються із 01.06.2020 року. Строк завершення прийому пропозицій – 06.07.2020 року.

Громадські слухання заплановано на 24.06.2020 року, о 10 год. 00 хв., за адресою м. Глобине, вул. Центральна, 285, актова зала.

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються. Пропозиції, подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Виконавчий комітет Глобинської міської ради