Нагадуємо, що триває ОПИТУВАННЯ на визначення проєкту від громади для участі в обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2020 року
Для участі в цьогорічному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області відібрано низку проєктів, які відповідають напрямам, передбаченим умовам конкурсу.
Щоб відібрати один проєкт, який би презентував громаду в цьому конкурсі, триває опитування жителів громади за посиланням https://consult.e-dem.ua/polls/320.
Чекаємо на Вашу активну участь!
Ваша думка важлива при визначенні основного проєкту!
Як проголосувати?
Учасникам опитування необхідно зареєструватися на платформі e-dem.ua (перейти на неї можна або за посиланям вище, або натиснувши на банер у лівому меню сайту громади), ввести у пошуку Глобинська ОТГ, відкрити опитування "Визначення проєкту від громади для участі в обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2020 року", та у формі поставити відмітку навпроти проєкту, який ви вважаєте найбільш актуальним для реалізації на теренах громади в 2021 році. (У разі виникнення питань щодо реєстрації на платформі звертатись за телефном 24-3-43).
Авторизація разова, тому якщо виникають якісь проблеми під час реєстрації, звертайтесь, будь ласка за телефоном вище, і Вам нададуть консультацію, і вже в подальшому Ви зможете брати участь у голосуваннях, опитуваннях, електронних консультаціях, використовуючи свій обліковий запис.
Ви можете вирішувати