Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

В Опришківському старостаті - зелені "жнива"

Дата: 10.06.2020 15:49
Кількість переглядів: 866

Нині погодні умови сприяють швидкому росту рослинності. Оскільки в Опришківському старостаті багато зелених зон та квітників, то, відповідно, і є великий фронт робіт для працівників КП "Глобинське" – Сергія Товченика, Сергія Женіленка та працівників з благоустрою Орести Шадної і Тетяни Глови, які залучені до оплачуваних громадських робіт. До їхніх обов’язків входить: косіння бур'янів, прополювання квітників, висадка квітів та прибирання скошеної трави.

Наші працівники активно приступили до косіння трави у сквері, біля клумб, дитячих, спортивних майданчиках, кладовищах, біля пам'ятника, берегах річки Сухий Кагамлик, не залишають без уваги й узбіччя центральних доріг сіл старостату.

Косіння комунальники здійснюють як ручними мотокосами, так і тракторною роторною косаркою КП "Глобинське", які були придбані за кошти бюджету громади.

Якою б складною не була робота, виконують її акуратно і оперативно, про що схвально відгукуються односельці.

Такі роботи триватимуть упродовж усього літа, аж до пізньої осені. Закликаю і всіх жителів сіл старостинського округу здійснювати благоустрій своїх присадибних ділянок, щоб населені пункти мали ошатний квітуючий вигляд!

Староста Опришківського старостинського округу

Тетяна Садлівська

Фото без опису

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень