"Скриньки здоров'я" - для медиків Глобинської ОТГ

Дата: 11.06.2020 15:05

Як вже повідомляли раніше, Глобинська громада в рамках Проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19»  Програми «U-LEAD з Європою» отримала благодійну допомогу від фонду «Карітас України».

«Скриньки» із захисними засобами (медичні маски, костюми біологічного захисту, дезінфікуючі засоби, захисні окуляри, рукавички оглядові) вже доставлені до медичних закладів громади та Глобинської центральної районної лікарні, аби медичні працівники могли подбати про своє здоров'я та здоров'я жителів громади.

Медики щиро дякують усім, хто долучився до реалізації проєкту, за те, що в цей непростий час допомагають медичним закладам, цінують працю медпрацівників та піклуються про їхню безпеку.