Робоча поїздка голови облдержадміністрації Олега Синєгубова до Глобинського району

Дата: 19.06.2020 08:40

18 червня на Глобинщині з офіційним візитом перебував голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов. У ході робочої поїздки очільник області відвідав ДНЗ №1, що в місті Глобине, фінансування проекту термомодернізації якого здійснюватиметься частково за кошти обласного бюджету. Потому ознайомився із ходом будівельних робіт амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Пироги.

Керівник області не залишив поза увагою і місцеві промислові підприємства ТОВ „Глобинський переробний завод” та ТОВ „Глобинський м’ясокомбінат”, де ознайомився з потужностями, процесами та технологіями виробництва продукції.

У ході робочої поїздки Олега Синєгубова супроводжували керівники району та громади.