Привітання медичним працівникам із професійним святом

Дата: 19.06.2020 10:12

Шановні працівники галузі охорони здоровя! З  нагоди професійного свята – Дня медичного працівника прийміть сердечні вітання та слова щирої вдячності!

Ми дякуємо вам за врятовані життя, за повернуте здоровя і радість, за турботу та глибоку людську чуйність, фантастичну витримку та наполегливість.

Нехай ваші дні повняться енергією та радістю перемог, ночі будуть спокійними, а чергування благополучними. Бажаю, аби ваші службові обов’язки залишали вам сили для збереження і свого власного здоров’я. Нехай ваш професіоналізм допомагає знаходити правильні рішення у найскладніших ситуаціях, робота приносить тільки натхнення, а заробітна плата буде достойною вашої праці.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, добра, щастя, достатку, здійснення заповітних мрій, оптимізму, впевненості у прийдешньому дні!

З повагою,

Глобинський міський голова                          Станіслав Джусь