Вітання тим, хто сьогодні стоїть на передовій захисту нашого здоров'я та життя

Дата: 19.06.2020 14:25

Цьогорічне  професійне свято медичних працівників є особливим в усьому: від формату святкування до глибокого усвідомлення суспільством величезної ролі фахівців галузі охорони здоров’я у нашому житті, що стало очевидним для кожного в умовах пандемії COVID.

Для того, щоб привітати медичних працівників, а головне – подякувати їм за нелегку в сучасних умовах працю, міський голова Станіслав Джусь завітав до Глобинської центральної районної лікарні.

Очільник громади наголосив на усвідомленні депутатським корпусом ради та її виконавчими органами необхідності фінансової підтримки закладів охорони здоров’я для поліпшення якості надання медичних послуг населенню. Станіслав Джусь висловив впевненість у тому, що спільними зусиллями  вдасться вивести медичну галузь громади на якісно вищий рівень.