Звіт енергоменеджера Глобинської ОТГ про використання енергоносіїв за опалювальний період 2019-2020 року організаціями і установами, будівлі яких утримуються за рахунок міського бюджету

Дата: 24.06.2020 08:56

23 червня 2020 року На виконання заходів до Днів сталої енергії в Глобинській міській ОТГ в рамках Європейського тижня сталої енергії 2020 (#EUSEW2020) відбувся плановий  звіт енергоменеджера Глобинської ОТГ провідного спціаліста відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету міської ради В’ячеслава Шайноги про використання енергоносіїв за опалювальний період 2019-2020 року організаціями і установами, будівлі яких утримуються за рахунок міського бюджету.

Звіт відбувся перед керівництвом громади, членами виконавчого комітету, начальниками відділів, на балансі яких знаходяться вищевказані будівлі.

Зі звітом можна ознайомитися за посиланням Про використання енергоносіїв за опалювальний період 2019-2020 року організаціями і установами, будівлі яких утримуються за рахунок міського бюджету.

Відділ соціально-економічного розвитку,
інвестицій та енергоменеджменту