A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Глобинські дитячі садочки зустрічають своїх вихованців після вимушеної перерви у три з половиною місяці

Дата: 24.06.2020 16:15
Кількість переглядів: 1991

Нарешті настав час,  коли в дитячих садочках Глобинської громади знову залунали веселі  дитячі голоси та сміх. Відсьогодні відновили освітню діяльність заклади дошкільної освіти нашого міста.

Першим етапом відновлення роботи закладів було придбання необхідних засобів дезінфекції та індивідуального захисту,  підготовка працівників до роботи в нестандартних умовах. На цьому етапі відділом освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради було розроблено Порядок відновлення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти Глобинської міської ради після послаблення протиепідемічних заходів.  Для 11 груп з  3 садочків міської  ради, які першими відновлюють свою освітню діяльність,  придбано необхідну кількість дезінфікуючих, миючих, антисептичних засобів, безконтактних термометрів, засобів індивідуального захисту  на загальну суму 59, 24 тис. грн.

Для завідувачів ЗДО проведено  3 наради, на яких було надано практичні поради   з питань   відновлення роботи закладів, дотримання протиепідемічних заходів та організації освітньої діяльності в умовах карантину.

Далі розпочалася кропітка робота по підготовці закладів до відкриття. Зокрема, було проведено дезінфекцію приміщень, санітарно-бактеріологічні дослідження проб води, навчання всіх працівників закладів з метою освоєння та володіння усіма необхідними навиками по запобіганню розповсюдженню інфекції, визначено конкретні обов’язки та вимоги до роботи кожного, розроблено режим   руху та дня для кожної групи, здійснено необхідні медичні огляди працівників закладів дошкільної освіти міської ради КНМП «Глобинська ЦРЛ» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі», організовано оздоровче харчування та ін. Батьками вихованців впродовж 14 календарних днів велися спостереження за здоров’ям дітей. 22.06.2020 року комісією, в складі працівників відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради та Глобинського районного управління Держпродспоживслужби, проведено перевірку готовності закладів дошкільної освіти до відновлення освітнього процесу. Під час огляду виконаних робіт, комісією було відзначено високу якість виконання та відповідальність, з якою вони були проведені. І ось, 23 червня виконавчим комітетом Глобинської міської ради прийнято рішення, яке з нетерпінням чекали маленькі жителі  нашої громади та їх батьки.

Зранку, 24 червня, 66 дошкільнят міста весело, але з дотриманням необхідних санітарних вимог, переступили поріг  своїх дитячих закладів, де  їм створено   безпечні та комфортні умови перебування.

Наразі тривають заходи з підготовки до відновлення освітньої діяльності в решті закладів дошкільної освіти міської ради.

Начальник  відділу освіти
С. НАДТОКА

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень