Зберігаємо енергію в кожному домі!

Дата: 25.06.2020 15:03

Під таким гаслом проходить один з заходів Днів сталої енергії в Глобинській міській ОТГ в рамках Європейського тижня сталої енергії 2020 (#EUSEW2020).

В ході цього заходу працівники відділу «Центр надання адміністративних послуг виконавчоо комітету міської ради проводять розяснювальну роботу серед відвідувачів закладу з питань економного використання енергоресурсів в домівках жителів громади.

При цьому кожен відвідувач отримує кольорову листівку «Прості правила збереження енергії вдома», в якій доступно розповідається про елементарні правила в поводженні з побутовими приладами, що призводять до економії енергоресурсів та (відповідно) зменшення викидів СО2.

Сподіваємося, що отриману інформацію жителі ОТГ, які відвідали і відвідують міський ЦНАП в найближчі дні, зможуть застосувати на практиці.

Нагадуємо, що 26 червня 2020 року заходами до Днів сталої енергії в Глобинській міській ОТГ в рамках Європейського тижня планується проведення акції «На роботу – без авто!».

Відділ соціально-економічного розвитку,
інвестицій та енергоменеджменту