Привітання міського голови з Днем молоді

Дата: 26.06.2020 13:23

Фото без описуДорога молодь Глобинського краю! Юність і молодість – це час пошуків, пізнання, самоствердження, натхнення, творчості, любові і романтики. Це прекрасні етапи в житті кожної людини. Крім того, це ще й особливий стан душі. Тож прийміть найщиріші вітання з чудовим святом – Днем молоді!

Перед вами увесь світ, тисячі доріг, але, спрямовуючи погляд у майбутнє, поважайте і цінуйте традиції українського народу, його історію, шануйте досвід старших поколінь, будьте справедливими та впевненими у своїх силах. Знаю, що ви, молоді українці, понад усе цінуєте свободу, прагнете нових знань і готові самі творити зміни. Тож нехай ваш запал та енергія з кожним роком стають ще більш потужними і життєдайними, а життя завжди буде сповнене сенсом. Щиро бажаю вам миру, міцного здоров’я, творчої енергії, успіхів у навчанні і роботі, незалежних думок і хай яскраві кольори ваших мрій дають вам життєву наснагу, а ваш шлях буде наповнений новими злетами й досягненнями! Нехай вам щастить завжди і всюди!

З повагою,

Глобинський міський голова Станіслав ДЖУСЬ.