Працівники КП «Глобинське» розпочали обробку місць загального користування з метою знищення амброзії полинолистої

Дата: 02.07.2020 16:14

Комунальне підприємства «Глобинське» проводить заходи щодо знищення небезпечної для здоров'я людини рослини амброзії полинолистої на території міста Глобине та сіл громади. Видалення даного бур'яну здійснюється шляхом обприскування препаратом контактної дії «Амбростоп». Створений на основі природного мінералу бішофіт, препарат не містить неприродних гербіцидів та не здійснює негативного впливу на навколишнє середовище, в тому числі на фауну, людину і культурні рослини.

Потрапляючи на листя молодих рослин препарат проникає в середину та викликає в’янення. Молоді рослини гинуть, а старші сильніші втрачають свої небезпечні властивості – рослина стає не алергенною та не фертильною.

Препаратом «Амбростоп» оброблені забруднені бур'яном земельні ділянки вздовж тротуарів, біля дитячих майданчиків, у місцях масового відпочинку людей загальною площею близько 2 га. При цьому використано 600 літрів препарату.

В подальшому планується обробити препаратом території дошкільних навчальних закладів та шкіл.

Боротьба з амброзією