Сьогодні 3 липня, коли у світі відзначається Міжнародний день без поліетилену, давайте разом скажемо поліетилену – «НІ!!!!!»

Дата: 03.07.2020 14:10

За прогнозами вчених, уже за 30 років пластику в морях буде більше, ніж риби!

І ми навіть приблизно не можемо уявити, яка це величезна кількість сміття, що завдає шкоду довкіллю та людям! Наприклад, за статистикою, у світі щосекунди використовують 160 тисяч поліетиленових пакетів. Уявили масштаби? Саме тому ми повинні вже зараз докладати усі зусилля, щоб бодай на декілька одиниць зменшити ці великі цифри.

Безперечно, починати потрібно із себе і власним прикладом, обмежувати кількість використання поліетилену у власному житті та мотивувати на це близьких та знайомих.

У Вас вдома є пакет з пакетами? Можете не відповідати, впевнені, що є!

Світова статистика каже, що люди використовують 10 мільйонів поліетиленових пакетів щохвилини. Екоактивісти по всьому світу закликають зменшити використання поліетилену. Буде важко і незвично, але варто спробувати! Жити без поліетилену можна і це набагато комфортніше і приємніше, ніж Ви собі уявляєте.

Поліетилен на дереві