Полтавська область, Кременчуцький район

Переконлива перемога

Дата: 13.07.2020 15:08
Кількість переглядів: 578

12 липня відбувся 5 тур Першості Полтавської області з футболу команд першої ліги Група Б.

Команда «Глобине» приймала одного з трьох лідерів нашої групи - команду «Харчовик» із Червонозаводського.

Коли гра розпочалася, термометр показував 320 в затінку. Перші 15 хвилин зустрічі команди провели досить обережно, вивчаючи слабкі та сильні сторони один одного. Та вже з середини першого тайму ініціативу захопила команда «Глобине». В одній із атак захисник «Харчовика» порушує правила і суддя призначає штрафний. Виконувати його підійшов Володимир Кравчук. Майстерно виконаний удар відкрив рахунок. Команда «Глобине» не збавляє обертів і впродовж 10 хвилин забиває ще два мячі у ворота наших гостей.

Пропустивши 3 сухих м’ячі, команда «Харчовик» посилює натиск і на 45-тій хвилині матчу відіграє один м’яч. Тож перший тайм закінчився з рахунком 3:1 на користь команди «Глбине».

Другий тайм розпочинається з атак наших гостей і на 55-тій хвилині їм вдається відіграти ще один мяч. Окрилені успіхом, учасники команди «Хачовик» продовжують тиснути на команду «Глобине». Але в одній з контратак глобинцям вдається забити 4-й мяч.

Далі гості, розуміючи, що треба відігравати мінімум два м’ячі, розкриваються і пропускають п’ятий м’яч у свої ворота.

Тож, зустріч завершилася переконливою перемогою команди «Глобине» над «Харчовиком» з рахунком 5:2.