В четвер визначиться новий володар Кубку Глобинського міського голови з міні-футболу 2020 року

Дата: 14.07.2020 14:38

У четвер 16 липня о 19.00 год на майданчику зі штучним покриттям Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка відбудеться фінальна зустріч, в якій визначиться новий володар Кубку Глбинського міського голови з міні-футболу 2020 року.

На поле вийдуть дві кращі команди, які визначилися за підсумками матчів групового етапу та півфінальних зустрічей. Тож, за почесний трофей позмагаються команди «Кордубанове»  та ФК «Глобине».

На стадії групового раунду команди вже зустрічалися між собою і тоді сильнішими виявилися футболісти команди «Кордубанового»,  які перемогли глобинців з рахунком 4:2. Тож, незабаром дізнаємось чи відбудеться реванш ФК «Глобине».