Увага! Новини відділу ЦНАП: перелік послуг знову доповнюється!!!

Дата: 16.07.2020 14:57

Рішенням сесії Глобинської міської ради від 25.06.2020 року внесено зміни до Переліку адміністративних послуг, що надаються через/та відділ «Центр надання адміністративних послуг»  виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням 24 сесії Глобинської міської ради І скликання від 20.09.2017 №871, а зокрема доповнено адміністративними послугами соціального спрямування, які не були включені в перелік:

• Надання державної допомоги особі, яка доглядає за хворою дитиною.
  • Призначення тимчасової державної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу.
  • Призначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
  • Надання державної допомоги при народженні дитини
  • Надання державної допомоги на дітей одиноким матерям
  • Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям
  • Надання державної допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях