7 дітей з інвалідністю отримали 381 послугу з комплексної реабілітації

Дата: 16.07.2020 15:19

Щороку влітку діти з інвалідністю, які зареєстровані та постійно проживають на території Глобинської громади,  проходять курс реабілітації в Кременчуцькому міському центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області (далі - Центр), і цей рік не став виключенням, не зважаючи на карантин, з 15 по 30 червня 2020 року 7 дітей з інвалідністю громади отримали 381 послугу з комплексної реабілітації в Центрі, з дотриманням карантинних (протиепідемічних) заходів.

За проведення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю з міського бюджету профінансовано 42 350,00 грн. та 27 500,00 грн. за надані послуги з перевезення дітей з інвалідністю у супроводі з їх батьками до Центру та в зворотньому напрямку.

Начальник відділу соціального

забезпечення виконкому

Глобинської міської ради                                                                   Л.В.Норенко