Встановлено нові тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Глобине

Дата: 20.07.2020 10:14

Фото без описуВідповідно до рішення виконавчого комітету Глобинської ради від 14 липня 2020 року №141 «Про  встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Глобине» та ст.12 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення 20 липня 2020 року рішення виконавчого комітету Глобинської ради від 14 липня 2020 року №141 «Про  встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Глобине»  на офіційному сайті Глобинської міської територіальної громади у розділах «Архів документів (проєкти рішень, рішення, протоколи, порядки денні, таблиці голосування, інше)» та «Регуляторна діяльність».

Одночасно наголошуємо, що відповідно до зазначеного рішення з 21 липня 2020 року пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування м.Глобине будуть здійснюватись за новими тарифами  з врахуванням ПДВ  - 6 грн. 00 коп. за одну поїздку.

Виконавчий комітет Глобинської міської ради