Полтавська область, Кременчуцький район

Прикра поразка

Дата: 28.07.2020 14:43
Кількість переглядів: 670

26 липня відбувся 7 тур Першості Полтавської області з футболу серед команд першої ліги групи «Б».

Наша команда грала на виїзді з ФК «Пирятин». На гру з різних причин не поїхало 6 ключових гравців основного складу.

Але не зважаючи на це, гравці команди ФК «Глобине» першими відкрили рахунок зустрічі. На 15 хвилині у ворота ФК «Пирятин» з пенальті гол забив Володимир Кравчук. До 75 хвилини матчу трималися глобинці, але гості зробивши пять замін, посилили натиск на наші ворота та протягом 10 хвилин забили 2 мячі. Рахунок став 2:1 на користь господарів поля. Розуміючи, що втрачати нічого, наша команда всіма силами пішла в наступ. В результаті того в додатковий час зустрічі у ворота ФК «Пирятин» було призначено 11-метровий штрафний удар.

«Штатний» виконавець пенальті Володимир Кравчук, цього разу зхибив, поціливши мячем у штангу.

Тож, команда ФК «Глобине» в останньому турі першого кола зазнала прикрої поразки з рахунком 2:1.

Результати решти зустрічей нашої групи наступні:

ФК «Сенча» - ФК «Семенівка» 0:2

ФК «Миргород 2019» - ФК «Кременчук» 1:2

«Дружба» Очеретувате «Харчовик» Заводське 0:1

Фото без опису

Кінцеві результати виступів команд у першому колі розставить пропущений матч між командами ФК «Пирятин» та ФК «Кременчук». Дату матчу ще не визначено.