Робоча зустріч з питань легалізації зайнятості населення

Дата: 18.08.2020 15:21

Сьогодні, 18 серпня 2020 року в приміщенні Глобинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч директора філії Олександра Мороза та начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ліни Радченко з інспектором праці виконавчого комітету Глобинської міської ради Олександром Логвином та головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці в Полтавській області  Владиславом Ковтуном.

Присутні обговорили питання активізації та алгоритму спільних дій з проведення масштабної інформаційної кампанії з питань легалізації праці,  по завершенню якої з 01 вересня 2020 року буде розпочато проведення інспекційних відвідувань з питань дотримання законодавства про працю в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.