Триває активна компанія щодо запобіганню використання незадекларованої праці

Дата: 20.08.2020 08:22

В Глобинській громаді, на виконання доручення Прем`єр-міністра України Дениса Шмигаля та окремого доручення т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталія Сажієнка,  активно  проводиться інформаційно — роз’яснювальна робота щодо запобіганню використання незадекларованої праці суб’єктами господарювання всіх форм власності у сферах оптової та роздрібної торгівлі, в тому числі пальним, сільського господарства, тимчасового розміщування й організації харчування, будівництва, надання послуг, транспорту.

Так, 19 серпня 2020 року  головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці в Полтавській області  Владиславом Ковтуном, інспектором праці виконавчого комітету Глобинської міської ради Олександром Логвином та начальником відділу взаємодії з роботодавцями Глобинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Ліною Радченко  проводилися  заходи в рамках проведення інформаційно — роз’яснювальної кампанії щодо запобіганню використання незадекларованої праці  в закладах торгівлі та громадського харчування, що розміщуються в місті Глобине.

Роботодавцям та найманим  працівникам роз’яснювались переваги офіційного працевлаштування та  відповідальність роботодавців  за фактичний допуск працівників до роботи без оформлення трудових відносин та роздавались інформаційні матеріали підготовлені Державною службою України з питань праці.

По завершенню   інформаційно — роз’яснювальних заходів з 1 вересня 2020 року в області буде розпочато проведення інспекційних відвідувань з питань законодавства про працю в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.