Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації

Дата: 20.08.2020 15:37

Фото без описуВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», на виконання рішення шістдесятої сесії першого скликання № 759 від 25.06.2020 року «Про розроблення детального плану території ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» по вулиці Володимирівській, 222, м. Глобине, Полтавської області», виконавчий комітет Глобинської міської ради повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення зазначеного детального плану території.

Метою розроблення детального плану території по вулиці Володимирівській, м. Глобине, Полтавської області, є надання пропозицій щодо формування планувальної організації території, параметрів забудови, встановлення обсягів будівництва на території проектування, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення, обґрунтування потреб формування нових земельних ділянок та визначення їх цільового призначення, зміна цільового призначення окремих земельних ділянок.

В даній роботі обґрунтовується та розглядається можливість будівництва холодильника для заморозки та зберігання м’яса на території ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат», інших об’єктів складського господарства, інженерно-технічної та транспортної інфраструктури на території промислового вузла по вул. Володимирівська, впорядкування землекористування ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат», уточнення цільового призначення земельних ділянок які знаходяться у власності чи користуванні ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат».

Територія охоплена детальним планом – 9,00 га.

Для перегляду проекту детального плану території перейдіть за посиланням https://drive.google.com/file/d/1rvhi5QtRh6pNLJ2eQWCAgpg1WZ8FOmB1/view

Замовник розроблення детального плану території – виконавчий комітет Глобинської міської ради.

Розробник детального плану території – Товариство з обмеженою відповідальністю «ПОЛТАВА-ЕКОСЕРВІС».

Посадова особа виконавчого комітету Глобинської міської ради відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – заступник Глобинського міського голови Артюшенко О.І.

Пропозиції громадськості приймаються із моменту опублікування цього повідомлення, до Глобинської міської ради за адресою м. Глобине, вул. Центральна, 285. Строк завершення прийому пропозицій – 21.09.2020 року.

Пропозиції подані після встановленого виконавчим комітетом Глобинської міської ради строку залишаються без розгляду.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Інформаційний захід для ознайомлення громадськості із проектом детального плану території заплановано на 08.09.2020 року, о 10:00 год. за адресою м. Глобине, вул. Центральна, 285, актова зала.