29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 28.08.2020 10:10

День пам’яті захисників України відзначається щорічно 29 серпня відповідно до Указу Президента № 621/2019 від 23.08.2019 «Про День пам’яті» на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

Напередодні дня пам'яті 28 серпня у місті Глобине очільники району та громади поклали квіти до підніжжя пам’ятника захисникам України з нагоди вшанування пам'яті всіх тих, хто загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували світлу память героїв-захисників.