Для школярів громади пролунав перший дзвоник

Дата: 01.09.2020 16:12

Сьогодні 1 вересня шкільний дзвоник покликав школярів Глобинської громади за парти на перший урок.

У День знань міський голова Станіслав Джусь відвідав найбільші навчальні заклади громади: Глобинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №5 та Глобинську гімназію ім. В.Є Курченка №1. Очільник громади привітав учнів, педколективи, батьків та всіх освітян з початком нового навчального року. Бажав усім учням міцного здоровя, високих результатів у навчанні та активності  у громадському житті.

Особливу вдячність Станіслав Васильович висловив педагогам за їхню щоденну напружену працю, особливо зараз в умовах пандемії, яка ставить освітній процес в нові умови, нові формати, та вимагає ще більшої уваги, зосередженості та згуртованості для подолання викликів і перешкод, в яких опинилися всі: освітяни, учні та їх батьки.  Та наголосив, що у громаді не лише усвідомлюють важливу роль освітньої галузі і необхідність постійної всебічної підтримки навчальних закладів, а й вживають конкретні заходи задля забезпечення комфортних та безпечних умов навчання учнів, праці педагогів і персоналу усіх освітніх закладів.