Проведено позачергове засідання сесії міської ради

Дата: 04.09.2020 08:57

3 вересня в залі засідань відбулося позачергове засідання 62 сесії Глобинської міської ради. Необхідністю стало звернення Глобинської територіальної виборчої комісії про включення до Переліку другого типу відповідно до Закону України «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» та «Порядку передачі в оренду комунального майна територіальної громади міста Глобине» об’єктів, в яких будуть розміщуватися виборчі комісії, та майна, що використовуватиметься комісіями під час виборів,.

Окрім цього депутати розглянули питання організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти та внесли  зміни  до рішення п’ятдесят п’ятої (позачергової) сесії першого скликання Глобинської міської ради від 05.12.2019 № 1691 «Про затвердження плати за харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти Глобинської міської ради», доповнивши його наступним пунктом: «Переможцю  тендерної  закупівлі послуги з  організації харчування  учнів закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради здійснювати продаж за готівку буфетної продукції та готових страв відповідно до асортименту продукції для реалізації на харчоблоках закладів освіти, погодженого Глобинським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області».

У ході засідання депутати внесли доповнення до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади  на 2020 рік, доповнивши його об’єктом: «Поточний дрібний ремонт дороги загального користування місцевого значення О1703038 Глобине-Горби-Бугаївка на ділянці Глобине-Жуки» (співфінансування) за рахунок міського бюджету – 712,269 тис. грн»; внесли зміни і доповнення до  бюджету Глобинської об’єднаної міської територіальної громади  на 2020 рік.

Окрім того у зв’язку із завершенням будівництва об’єкта «Реконструкція об’єктів вуличного освітлення м.Глобине шляхом облаштування засобами диспетчеризації» та здачею його в експлуатацію депутати прийняли рішення передати зазначений об'єкт на баланс КП «Глобинське».