Завершилися змагання на "Кращу спортивну громаду Полтавщини 2020 року"

Дата: 07.09.2020 13:09

5 вересня 2020 року в селі Піщане Кременчуцького району відбулися фінальні обласні змагання серед обєднаних територіальних громад на «Кращу спортивну громаду Полтавщини 2020 року»

Перше місце виборола Щербанівська територіальна громада, яка здобула право представляти Полтавщину на Всеукраїнських змаганнях.

Наша команда з волейболу зайняла 3 місце. Честь громади захищали: Олександр Гладкий, Олександр Мельніков, Владислав Поліщук, Олексій Довбиш, Олег Бугаєць, Артем Ситник, Олександр Грущенко.

В заліку міських обєднаних територіальних громад команда Глобинської ОТГ посіла третє місце, поступившись Решетилівській та Зінківській ОТГ.

Дякуємо всім спортсменам, які захищали честь Глобинської громади та бажаємо подальших успіхів у підкоренні нових вершин.