Нові книги для бібліотеки

Дата: 09.09.2020 08:06

Український інститут книги на підставі пропозицій структурних підрозділів з питань культури обласних, Київської міської державних адміністрацій сформував та затвердив перелік відібраних бібліотек, які отримають книжкові видання для поповнення бібліотечних фондів у 2020 році. В цей список ввійшла і Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ.

Уся діяльність Інституту книги спрямовується на розвиток книжкового ринку,  ключова роль на якому належить читачам. Програма поповнення бібліотечних фондів створена саме  для того, щоб нові актуальні видання стали доступними для читачів, незалежно від їхнього соціального статусу, місця проживання та матеріального достатку, – через публічні бібліотеки.

Головною метою програми є наповнення бібліотечних фондів новими книжками,  що сприятиме розвиткові читання, себто, головним бенефіціаром програми є читач, а не видавець.

Всього книжкові видання в цьому році отримають 603 бібліотеки України.

Чекаємо на нові книги!