У Глобинській ОТГ стартував рік медицини

Дата: 03.01.2018 16:24

З початком нового 2018 року у Глобинській громаді активно долучилися до розробки перспективного плану розвитку первинної медицини. В зв’язку із прийняттям ряду законодавчих документів по фінансуванню, реформуванню, підвищенню якості медичного  обслуговування сільського населення, виникла нагальна потреба перегляду Концепції розвитку первинної медицини у Глобинській ОТГ, затвердженої рішенням 21 сесії Глобинської міської ради від  7 червня 2017 року № 496.

Глобинським міським головою Станіславом Джусем проведено робочу нараду за участі старост Тетяни Садлівської, Cтаніслава Живолупа, Ольги Козіної, Тамари Кір’ян, Валентини Демченко, заступника міського голови Галини Токаренко, завідувача сектором охорони здоров’я  Віталія Мазура. Розглядалися питання формування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги жителям громади. Активно обговорювалися моменти доцільності створення амбулаторій, пунктів  здоров’я у населених пунктах, транспортного сполучення. Вирішено було, перш за все, розгорнути широку інформаційну кампанію серед населення по важливих напрямках медичної реформи, провести зустрічі у трудових колективах, на підприємствах, установах, випустити інформаційні бюлетні.