Святковий концерт до Дня місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2017 15:26

7 грудня 2017 року в районному будинку культури відбувся урочистий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування. Своє мистецтво в цей святковий день подарували всім присутнім найкращі художні колективи, обдаровані діти та молодь, талановиті виконавці.

Присутніх вітали голова Глобинської районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Вадим Данилевський та Глобинський міський голова Станіслав Джусь.

Традицією стало в цей святковий день нагороджувати кращих працівників органів місцевого самоврядування Почесними грамотами та подяками. Тож і цього дня за свою наполегливу працю та вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування багато з них отримали відзнаки.

Серед нагороджених були і представники Глобинської громади. Зокрема, сільські старости: Тетяна Садлівська, Станіслав Живолуп, Тамара Кір’ян та Ольга Козіна, депутати міської ради: Вікторія Савченко, Сергій Рябко, Тимур Збираник, Григорій Ковш, Валерій Ведмідь, Віктор Кір’ян та Валентина Петраченко.