ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ КРЕМЕНЧУКА ІЗ ФУТЗАЛУ

Дата: 14.02.2018 16:33

У відкритій першості Кременчука із футзалу наш район представлений трьома колективами: ФК «Глобине» (3 ліга), ФК«Глобине-2» (4 ліга), «Аматор» (Градизьк)-5 ліга. Турнір за організації Кременчуцької міської федерації футболу,  проходе за двоколовою системою в шести лігах в період з листопада по березень місяці, ігри проходять кожної суботи-неділі в м.Кременчук на спортивних комплексах «Політехнік» та «Граніт».

Якщо високе місце в турнірній таблиці, яке займає перша команда міста, що бореться за медалі першості  прогнозувалось із самого початку змагань то вдалий виступ команди «Глобине-2», яка займає високе місце в турнірній таблиці стало відкриттям і приємною несподіванкою, адже в команді підсиленій декількома досвідченими гравцями грають в переважній більшості юнаки  (Назар Рябко-13 років, Станіслав Ричка, Сергій Колесник-14 років, Артем Кулик-15 років) та інші які в минулому сезоні- чемпіонаті Полтавської області грали за юнацький склад ФК «Глобине».

Склад ФК «Глобине»: воротар Іван Клименко, польові гравці - Віктор Лисенко Антон Клімович, Юрій Шаповал, Володимир Цикало, Руслан Дегтяр, Юрій Родак, Дмитро Неживий, Костянтин Демиденко.

Склад ФК «Глобине-2»: воротар  Олександр Яковенко, полоьові гравці - Станіслав Місікевич, Віталій Сас, Ярослав Кедич, Станіслав Остапенко, Євген Покотило,Михайло Артюшенко, Владислав Голубничий, Назар Рябко, Олексій Нагорний, Тамірлан Савчук, Станіслав Ричка, Сергій Колесник, Артем Кулик.

Тренер : Олег Галата

Участь в першості колективів міста стала можливою завдяки підтримці Глобинської об’єднаної територіальної громади, зокрема прийнятої Комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту Глобинської об’єднаної територіальної громади.

3  ліга

«Кремінь-2002-2»

12.

«Кремінь-2003»