Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

ТРИВАЄ ПРИЙОМ АНКЕТ НА КОНКУРС “ДИВО ДИТИНА”, ДЕ ПЕРЕМОЖЦІ ОТРИМАЮТЬ ДО 7 ТИС. ГРН /за матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України https://mon.gov.ua

Дата: 25.01.2018 16:38
Кількість переглядів: 989

Фото без описуДо 15 березня 2018 року проводиться прийом анкет на конкурс “Диво дитина”, про що нагадала прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Участь в конкурсі можуть взяти діти від 4 до 13 років включно. Для цього необхідно правильно заповнити та надіслати анкету, за підписом батьків або уповноваженої особи (скачати анкету можна на сайті конкурсу http://www.divo-dutuna.com), копію свідоцтва про народження, а також матеріали, які свідчать про досягнення конкурсанта (фото-, відеоматеріали, копії дипломів, грамот, свідоцтв, статей тощо), на поштову адресу 03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-Б, оф. 712.

Нагородження відбудеться в таких номінаціях:

— Найрозумніша дитина;

— Найспортивніша дитина;

— Найтворчіша дитина;

— Найдивовижніша дитина (діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури; діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам’ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні; діти, які мають незвичайні знання та вміння в ранньому віці та ін.;

— Найгероїчніша дитина.

Розмір грошових премій: 

1 місце — 7000 грн;

2 місце — 5000 грн;

3 місце — 3000 грн.

Цього року відбудеться ювілейна Х премія “Диво дитина”, тому учасники можуть отримати додаткові призи та бонуси від партнерів конкурсу.

Всеукраїнська премія «Диво дитина» започаткована у 2009 році. Метою конкурсу є пошук та визнання обдарованих дітей. За час існування учасниками конкурсу стали понад 15 тис. дітей з усієї України. Традиційно до складу конкурсного журі входять зірки естради, артисти театру та кіно, спортсмени, фахівці державних та громадських організацій.

Детальніше ознайомитися з умовами конкурсу та вимогами до учасників можна на офіційному сайті http://www.divo-dutuna.com.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень