Стартувало голосування за проєкти бюджету участі Полтавщини

Дата: 15.09.2020 09:49

Фото без опису14 вересня, стартувало голосування за проєкти бюджету участі Полтавської області 2020 року.

На конкурс подані 3 проєкти від Глобинської ОТГ:

№86 «Бібліотека-культурний центр села» (Обладнання бібліотечного майданчику в с. Новомосковське Глобинського району Полтавської області)

№121 "Паркан для школи - необхідність" ( реконструкція паркану біля Пирогівської ЗОШ I-III ступенів Глобинського району)

№ 129 Відкритий культурний простір в с. Яроші, Глобинський район.

Також в конкурсі беруть ще 3 проєкти з нинішнього Глобинського району:

№19 -«Мальовниче село-доглянуті узбіччя» Придбання косарки-кущоріз та подрібнювача гілок для с. Ганнівка Градизької громади Глобинського району

№20 «Здоров’я дітей - турбота дорослих». Спортивно- ігровий майданчик в с. Середпілля Градизької громади Глобинського району

№104 "Мале село - трудолюбиві люди". Благоустрій с. Тимошівка Глобинського району.

Голосування за проєкти Бюджету участі Полтавської області 2020 року відбудеться 14 вересня по 1 жовтня включно (крім 15 вересня – налаштування платформи) на платформі Smart Region Полтавської області https://smartregion.pl.ua/pb. Там же можна дізнатися про порядок голосування.