До виборів завчасно подбайте про вклейку фото до паспорта-книжечки громадянина України при досягненні 25-ти та 45-річного віку

Дата: 28.09.2020 14:46

25 жовтня 2020 відбудуться чергові місцеві вибори. Отже, Міграційна служба Полтавщини нагадує про необхідність до виборів завчасно подбати про дійсність паспортного документа-книжечки, зокрема вклеїти фото по досягненню відповідного віку.

Важливим є те, що паспорт громадянина України у формі книжечки, в якому у місячний термін не вклеєні фото при досягненні 25-ти та 45-ти річного віку, вважається НЕДІЙСНИМ. Тому ви не зможете проголосувати за обраного кандидата на виборах, укласти шлюб чи влаштуватися на роботу і багато іншого.

Наразі, під час карантинних заходів, звернутися за послугою можна у будь-який територіальний  підрозділ Міграційної служби Полтавщини або у Центри надання адміністративних послуг ЗА МІСЦЕМ ЗВЕРНЕННЯ, тобто незалежно від реєстрації місця проживання.

У разі вклейки фотографії у паспорт громадянина України при досягненню 25-ти чи 45-річного віку, при собі необхідно мати дві фотокартки розміром 3,5х4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку та паспорт громадянина України у формі книжечки.

Звертаємо увагу, що дана послуга надається БЕЗКОШТОВНО протягом 5-ти  днів з дня звернення.

З переліком адрес територіальних підрозділів Міграційної служби Полтавщини можна ознайомитися на сайті Державної Міграційної служби України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/poltava/pidrozdily.html

Якщо виникли питання - звертайтеся на номер телефону «гарячої лінії»         (0532)60-89-69 або на сторінку у соціальній мережі Facebook УДМС України в Полтавській області за посиланням: https://www.facebook.com/udmspl/

Вкотре, просимо громадян під час відвідування підрозділів служби дотримуватись рекомендацій МОЗ України.

УДМС України в Полтавській області