Полтавська область, Кременчуцький район

Важка, але переконлива перемога наших футболістів під проливною зливою

Дата: 28.09.2020 17:20
Кількість переглядів: 558

27 вересня відбулись чергові матчі обласної першості з футболу. ФК «Глобине» на своєму полі приймав ФК «Кременчук». «Дербі» між географічними сусідами виявились вдалими для нашої команди. Хоч склад її був обмеженим – за різними причинами були відсутні деякі ключові гравці. Грали практично з однією заміною, а на 15 хв зустрічі після травми захисника Станіслава Місікевича на поле вийшов Владислав Садовий – воротар нашої команди, якого терміново перекваліфікували у польового гравця для порятунку становища.

В середині першого тайму м’яч у ворота кремечужан забив Антон Клімович. В другому таймі, що проходив пі проливною зливою, відзначились Євген Покотило та той же Клімович. Слід віддати належне гостям – вони протягом зустрічі не відсиджувались в обороні, та їм в завершальній стадії атак бракувало виконавської майстерності та холоднокровності. Підсумок зустрічі, яка сподобалась численним вболівальникам, 3:0 на користь глобинчан.