Гравець ФК «Глобине» підписав професійний контракт з футбольним клубом Української прем’єр-ліги

Дата: 29.09.2020 10:56

Микита БурдакСімнадцятирічний опорний півзахисник Микита Бурдак 26 вересня дебютував у складі ФК «Олександрія» в матчі Чемпіонату Української прем’єр-ліги U-19 проти СК «Дніпро-1», провівши на полі всі 90 хвилин зустрічі.

В дитячо-юнацькому віці виступав в   Д+ДФЛУ за МФК «Кремінь» (Кременчук) разом із ще одним гравцем ФК «Глобине» Станіславом Ричка та за пропозицією останнього отримав запрошення виступати за нашу міську команду.

В складі ФК «Глобине» Микита виступав два сезони в чемпіонаті та кубку Полтавської області, зігравши за нашу міську команду 26 ігор та забивши 3 голи у ворота суперників.

Останню зустріч за команду ФК «Глобине» Микита зіграв 13 вересня цього року проти «Дружба» (Очеретувате).

Колектив ФК «Глобине» та всі вболівальники команди дякують йому за співпрацю та бажають подальших успіхів і професійного зростання!