30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2020 08:21

Сьогодні відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек, який є професійним святом бібліотекарів.

У 2019 році бібліотечні заклади Глобинської громади об’єдналися в єдину мережу – Комунальний заклад «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ Полтавської області». За час, який минув з 2016 року, наші книгарні були забезпечені комп’ютерною та копіювальною технікою, підключені до мережі Internet, отримали сучасну художню літературу та щорічно забезпечувались популярними періодичними виданнями. Працівники Комунального закладу «Публічна бібліотека Глобинської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області» отримали  змогу в своїй щоденній роботі поєднувати самоосвіту та якісне інформування відвідувачів, надавати доступ до оновлених книжкових фондів, відкривати електронний ресурс для читачів різного віку. З року в рік функції глобинських бібліотек ставали ширшими. Шанувальники сучасної української книги із задоволенням відвідують презентації нових видань, творчі вечори та зустрічі, літературні посиденьки, майстер-класи, діти працюють та розважаються в Інтернет-мережі та отримують доступ до Wi-Fi.

Шановні наші бібліотекарі - Раїса Миколаївна Погода, Катерина Миколаївна Костенко, Інна Олександрівна Дзюба, Оксана Сергіївна Кравець – з Глобиного, Людмила Миколаївна Підцерковна з Борисів, Тамара Вікторівна Гладирь з Бабичівки, Світлана Миколаївна Заїка з Жуків, Ганна Василівна Коваленко з Новомосковського, Лідія Миколаївна Мацак з Пирогів, Віра Іванівна Підпорна з Опришок! Ви щиро вболіваєте за читачів, прагнете, аби бібліотеки мали оновлені книжкові фонди, оснащення, ресурси, аби всі довкола  розуміли роль і значення бібліотек у забезпеченні сталого розвитку суспільства. Ми всі звикли вас бачити різними - буденними і святковими, заклопотаними справами і щасливими від урочистих оцінок вашої роботи та посмішок читачів, переповнених надіями на краще майбутнє і стурбованих проблемами сьогодення. Ще я хочу, щоб ви та ваші родини були здорові, жили щасливо і натхненно, втомлювалися  від добрих справ і відпочивали в колі друзів! Бажаю, щоб ви з оптимізмом дивитися у майбутнє і вірили що БІБЛІОТЕКА – як все красиве і вічне – буде завжди поруч!

Глобинський міський голова Станіслав Джусь