Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Підтримка інсулінозалежних громадян - Глобинська міська рада виділила кошти на інсулін

Дата: 08.10.2020 11:12
Кількість переглядів: 1030

Останній тиждень вересня був надзвичайно критичним у питанні збереження життя людей, хворих на цукровий діабет та які є інсулінозалежними. Неможливість отримання інсулінів через недофінансування коштів державою, поставило під загрозу здоровя певної частини жителів громади. Люди йшли до міського голови, його заступників, телефонували та звертались на «гарячу лінію» Полтавської облдержадміністрації.

Діабетики потрапили у безвихідь: купувати вартісні ліки за власні кошти хворі не мають змоги, а без медпрепаратів – не можуть жити, вирішальними можуть стати навіть два-три дні без необхідних ліків.  

Також до міської ради звернулося Комунальне некомерційне медичне підприємство «Глобинська центральна районна лікарня» з проханням виділити додаткові кошти на придбання препаратів інсуліну для належного надання медикаментозної допомоги хворим на цукровий діабет.

Тож, враховуючи численні звернення, у зв’язку з недостатнім фінансуванням державної Програми, усвідомлюючи життєву необхідність ліків для інсулінозалежних хворих, депутати на засіданні сесії міської ради, яке відбулося 1 жовтня 2020 року, затвердили доповнення та зміни до бюджету громади, виділивши 196 тис. грн на придбання інсуліну.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень