Презентація альманаху

Дата: 13.10.2020 22:07

13 жовтня 2020 року в районному будинку культури в м. Глобине відбулася непересічна довгоочікувана подія – члени Глобинської міської літературно-мистецької  громадської організації «Квітка натхнення» презентували перше видання альманаху  «Кларнети  Глобинського краю».

Хоча захід учасників творчого об’єднання  проходив у складний час, пов'язаний з пандемією короновірусу, а присутнім довелося дотримуватися правил перебування в громадських місцях під час карантину - все ж це не затьмарило радість від  події  видання творчих доробків спілчан.

Присутніх авторів альманаху щиро привітав голова Глобинського осередку партії «Сила і честь» О.І.Артюшенко, за сприяння якого побачив світ альманах. З словами вітань до присутніх звернулися голова Градизької спілки літераторів «Цвіт чебрецевий» ім. І.Білика  С.І. Солона, Полтавська поетеса і майстриня декоративно-прикладного мистецтва, куратор Загальнонаціонального проєкту «Слово Кобзаря у вишивці» К.А.Калініченко. Під час проведення заходу лауреатам Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання» Володимиру Ринденку, Марії Підубній, та Любові Таборовець були вручені почесні відзнаки. Всіх присутніх об’єднала спільна мета – відкривати неповторний мистецький світ, і щиро ділитися плодами своєї творчості.