Полтавська область, Кременчуцький район

Відкритий чемпіонат міста з міні-футболу завершено

Дата: 20.10.2020 14:55
Кількість переглядів: 873

Минулого тижня відбулися останні ігри відкритого чемпіонату міста з міні-футболу 2020 року:

«Аматор» Глобине – ФК «Пирги» 7:0

«Сокіл» Шепелівка – «Агросвіт» Петрівка 5:3

«Колос» Глобине  «Кордубанове» Глобине 3:9

Основні ігри, які впливали на турнірну таблицю грались у суботу 17 жовтня.

Першими о 10.00 на полі зі штучним покриттям зіграли: «Аматор» Глобине – «Сокіл» Глобине 3:1. Другими на поле вийшли «Кордубанове» Глобине - ФК «Пироги». Гра закінчилась 6:1 на користь «Кордубанове».

Заключній грі зустрілись претенденти на перше та друге місця «Арніка» Глобине та ФК «Глобине». В напружені боротьбі перемогу виборола команда «Арніка» Глобине. Кінцевий рахунок гри – 4:1.

Тож, наводимо підсумкову таблицю відкритого чемпіонату міста з міні-футболу.

Фото без опису

Після закінчення ігор відбулося нагородження команд та кращих гравців в своїй номінації. Грамоти отримали Володимир Пікуль та Леонід Литвиненко за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту у своїх населених пунктах.

Кращим молодим гравцем чемпіонату став Владислав Курченко, за що був нагороджений статуеткою та грамотою.

Кращим воротарем було визначено Ігоря Єременка, який захищав ворота ФК «Аматор».

Кращим футболістом турніру став Євгеній Ларченко, Гравець команди «Арніка» Глобине.

«Сокіл» Шепелівка була відзначена кубком чесної гри «FAIR PLAY».

За ІІІ місце команда «Аматор» Глобине нагороджена дипломом та кубком, а гравці медалями та грамотами.

Також за ІІ місце і І місце дипломи та кубки отримали відповідно ФК «Глобине» та «Арніка» Глобине. Срібними та золотими медалями нагороджені гравці цих команд.

Тож, вітаємо команду «Арніка» Глобине з перемогуою у відкритому чемпіонаті міста Глобине з міні-футболу сезону 2020 року.