Заклади освіти Глобинської громади повертаються до роботи в штатному режимі

Дата: 30.10.2020 11:34

Фото без описуМіська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Глобинської міської ради на засіданні, яке проходило 29.10.2020р, прийняла наступні рішення:

• Рекомендувати відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради відновити роботу ЗЗСО з 02.11.2020 року в штатному режимі за умови дотримання протиепідемічних заходів.
  • Рекомендувати відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради в разі погіршення сні іемічної ситуації в ЗЗСО перейти на змішаний режим навчання.
  • Керівникам ЗЗСО Глобинської ОТГ постійно дотримуватися протиепідеміологічних вимог та рекомендацій щодо особливостей організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину.